אלף בר Alf Bar

 
דרך יפו 44, חיפה, ישראל

1

0

3

מפה

הטבה לגולשי האתר

X
אלף

10 אחוז על כל התפריט לגולשי האתר וחברי קבוצת טבעונים אוכלים בחוץ. אין כפל מבצעים

X

Eyal Arad

28.06.2019 דיס המלצה רציני למסעדת אלף בחיפה הגענו לקראת 10 בלילה ובמקום ישבו שניי שולחנות שסיימו לאכול הזמנו מנת בורגר ומנת שווארמה בצלחת ובירות הבורגר הגיע אחריי 35 דקות בלחמניה אפוייה מדיי ולצ`יפס לקח עוד רבע שעה להגיע תגובת המלצר לשאלתי למה המטבח לא זז הייתה שהטבח חדש והבעלים נמצא אם בא לי לגשת להתלונן... אחרי שעה נאמר לי שייקח לשווארמה עוד 7 דקות אבל כבר ביטלתי את ההזמה... אני אלייכם לא אחזור כבר... כי אם בעל הבית נמצא ולא טורח לגשת אליינו לשולחן אז זה מביע לדעתי זילזול וחוסר אכפתיות מוחלט חבל

Lior Erez

16.04.2019 הלכתי עם שתי חברות לא טבעוניות לבר הטבעוני Alf בחיפה והיה מהמם. אין תמונות אבל אווירה מעולה ואוכל טעים ואז קצת הליכה משם יש מקום שנקרא Smile N` Donuts שהמוכר אומר שכל הדואנטס והקאפקייקס טבעוניים ועשו משהו יפה לפסחא עם מה שנראה כמו ביצי דרז`ה. דרז`ה זה טבעוני?

Yana Kruglak

08.01.2019 ALF חיפה פשוט וואו!! הגעתי בטעות בלי לדעת שמדובר במקום טבעוני טעים ברמות עם אחלה אווירה. לצערי לא צילמתי לא את התפריט המאוד מגוון שלהם ולא את המנה בשלמותה. ***החיוך שלי היה אפילו יותר גדול אחרי הביס :)

Eyal Arad

03.12.2018 אז היינו היום סוף סוף באלף בחיפה וכגודל הציפיות כך גודל ההנאה! אני לקחתי מנת קבב סייטן שבא עם חומוס טעים ועם טחינה סלק מעולה הצ`יפס רך אבל טעים ונוספה לזה פיתה בצד אשתי לקחה בורגר סייטן ועדשים שהיה מאוד טעים והגיע עם מיונז טבעוני בניחוח שום שהיה מעולה מכל בחינה האווירה הייתה נעימה מאוד כך גם המוזיקה והטבח/ מלצר/ ברמן מצאנו עוד מקום טבעוני מצויין :-)

current_loc