מקדונלד'ס McDonald's

 
קניון איילון

3

1

3

מפה

X

מצטערים, אין הטבה/p>

X

Evyatar Abergel

04.08.2019 המלצה ודיס המלצה: המלצה: הבורגר הטבעוני של מקדונלדס (למי שלא מתנגד להחרמה של הרשת כמובן)- אמנם לא נפלנו, אבל בהחלט היה טעים. דיס המלצה: דונטלו באבן גבירול. הבצק דק ומעולה אבל ה"גבינה" הייתה, איך נאמר, פחות

גיא בר חיים

26.07.2019 תסלחו לי שפספסתי את גל הביקורות בשבוע אבל פשוט הייתי בצהל ולכן זה נסלח אני מניחה.. נכנסתי לסניף תחנה מרכזית תל אביב ב8:00 בבוקר שזה צהריים אם אתה חייל וניגשתי מיד להזמין לי המבורגר טבעוני שנפשי ככ חשקה בו. ברגע שאחזתי בו לראשונה הבנתי שחיי השתנו ובפתאומיות חזרתי להיות הילדה בת ה8 שנכנסת למקדונלדס ומזמינה מנת ילדים. הריח של הלחמנייה והחמוצים הטעם של ההמבורגר שמרגיש מעט זול, קצת כמו חטא אבל בקטע טוב והציפס הכי טעים שנברא על כדור הארץ. קיצר עדיין לא טעמתי את בורגראנץ אבל חד משמעית התרגשתי ממקדונלדס ומבטיחה לבחון בשנה הקרובה גם את בורגראנץ שיהיה לכולם חג שמח

Hadas Eliyahu

16.07.2019 לא משהו בכלל, ודי חסר טעם..

Eden Rottenberg

15.07.2019 שמעו ההמבורגר במקדונלדס ממש טעים, טעם נוסטלגי של מקדונלדס. לא צריך להתבכיין על כל דבר. ממש מרגיש שהציבור הטבעוני טרחן ומחפש קטנות. מוציאים המבורגר טבעוני חדש (צעד מבורך מאוד!!!) אבל רגע, שלא יהיה מטוגן יחד עם הבשר. אוקיי, אז הוא מטוגן עם הצ’יפס הלא בשרי. אבל רגע, מטוגן זה עושה צרבת (כי הצ’יפס המטוגן לא?) אבל רגע, זה בעצם לתמוך בחברה שמוכרת בשר. אבל רגע, זה לא המבורגר איכותי כמו מסעדות אחרות בתל אביב. אבל רגע זה יקר (50 שקל למנה גדולה עם תוספת ושתייה) כאילו יאללה תשחררו כבר ותהנו מהמבורגר באמת טעים, מהכיף של לשבת עם חברים במקום שכולם יכולים לאכול בו בכיף, תתמכו במוצר טבעוני תראו ביקוש שיגיע לכל חור בארץ ובתקווה גם לכל חור בעולם. די להיות מתנשאים ומתבודדים, ככה לא נקדם שום מטרה.

Tal Yeger

15.07.2019 אז גם לי יצא לאכול היום בצהריים את ההמבורגר הטבעוני של מקדונלד`ס בסניף רוטשילד. היה די מאכזב. הקציצה לא הותירה שום רושם מיוחד, בטח לא בהשוואה לביונד מיט. רוטב הברביקיו שמגיע בתוך הלחמניה הגיע בכמות קטנה מדי, וחסרונו של רוטב הרויאל הורגש מאוד (כשהקציצה רחוקה מלהרשים, הרטבים צריכים לעשות את העבודה וכאן זה לא קרה). והשקיות קטשופ הקטנטנות האלה שכל אחת מהן מכילה כמות קטשופ שמספיקה בערך לצ`יפ בודד, לא עזרו לחוויה. גם גבינה טבעונית הייתה יכולה לשדרג את העסק אבל לא הלכו עם זה עד הסוף לצערי. המרחק בין ההמבורגר של מקדונלדס לקציצה שמוגשת בקצב הירוק למשל או ללאב בורגר בנייצ`ר בויז עם כל הרטבים המהממים שלהם - שמיים וארץ. מחכה לנסות את של בורגראנץ`, למקדונלד`ס לא רואה את עצמי חוזר עד שלא יביאו שם חידוש משמעותי.

Harvey Gu

15.07.2019 אצטרף לגל הביקורות על מקדונלד`ס. שורה תחתונה: עומד בציפיות. הלכתי לאכול אותו לא כי אני מתגעגע במיוחד להמבורגר של מקדונלד`ס, אלא כדי להראות שיש ביקוש גם בחיפה. הוא סביר. דומה למה שיש בחלק מבתי הקפה. פחות טוב מביונד או ריינבו. אבל, וזה בעצם הקריטריון החשוב: יותר טוב מההמבורגר המקורי של מקדונלד`ס, ובמחיר דומה לו. אז אם מישהו התגעגע למקדונלד`ס במיוחד (למה???), כנראה תתאכזבו כי זה לא בטעם מאוד בשרי. אבל במקרה הסביר, שאתם סתם תקועים איפשהו בלי מה לאכול, זה יספק את הסחורה.

Gil Mor

15.07.2019 הבורגר של מקדונלדס גרוע ברמות. משכמו ומטה.

current_loc