אתר טבעונים אוכלים בחוץ הוקם כדי לשמש כמדריך המסעדות האולטימטיבי עבור טבעונים בישראל.

האתר מציג את כל המסעדות שמגישות אוכל טבעוני בישראל, ביקורות רק על האוכל הטבעוני בכל מסעדה ותפריטים שמציגים את כל המנות הטבעוניות בכל מסעדה ורק אותן.

ברגע שלוחצים על שורת החיפוש בעמוד הראשי תיפתח‎ שורה נוספת של חיפוש על פי מיקום. יש אפשרות לחפש מסעדה או מאכל ספציפי בשורה העליונה, ויש אפשרות לחפש את כל המסעדות סביב כל כתובת שתבחרו, את הכתובת יש להזין בשורה התחתונה, ולהגדיר את רדיוס החיפוש הרלוונטי לכם. לחיצה על האייקון של המיקום משמאל לשורת החיפוש השנייה תעלה את המיקום הנוכחי שלכם ותעזור לכם לחפש מסעדות סביב המיקום הנוכחי שלכם.‎
לא. האתר מספק מידע על כל מסעדה בישראל שמגישה מנות טבעוניות. אפילו אם מדובר במנה אחת. כל מסעדה שאי פעם כתבו עליה ביקורת בקבוצת טבעונים אוכלים בחוץ מופיעה באתר. מכירים מסעדה רלוונטית שצריכה להופיע באתר ואינה מופיעה בו? פנו אלינו בעמוד צור קשר.
ביקורות יש להעלות כפוסט בקבוצת הפייסבוק "טבעונים אוכלים בחוץ". תוך כמה ימים הביקורת תופיע גם באתר. על מנת שנוכל להציג את הביקורות שלכם מהקבוצה באתר, יש ללחוץ בתפריט הראשי על הכפתור "התחבר דרך פייסבוק" (מספיקה התחברות אחת)
גם כאן, יש להעלות פוסט לקבוצת הפייסבוק "טבעונים אוכלים בחוץ", אך שימו לב, אם אתם ממליצים על מסעדה ספציפית יש לציין את שמה בטקסט של הפוסט ולא בצורת תיוג או בתגובה לתמונות של הפוסט. האתר לא מושך תיוגים ותגובות לתמונות שצורפו לפוסט.
current_loc